18:16
День Цивільного Захисту

       11 травня 2017 року в школі був проведений День цивільного захисту. В процесі підготовки до Дня ЦЗ в школі в повному об’ємі був реалізований план підготовки до Дня ЦЗ. День ЦЗ був проведений на достатньому рівні.

У ході тренувальної евакуації з приміщення школи (відпрацювання ввідної №1«пожежа в навчальному закладі») учні та вчителі організовано звільнили приміщення школи у заплановані терміни (до 5 хв.), вишикувались на майданчику для евакуації (футбольне поле), виконали перекличку та доповіли про евакуацію 100% особового складу.

Під час ввідної №2 «Повітряна тривога» учні 1-7 класів було розміщено на І поверсі та напівпідвальному приміщенні, учнів 8-11 класів евакуйовано до ХАБАДу . Евакуація пройшла за 5,5 хв.

Начальником ЦЗ школи Галкун Т.М. були поставлені завдання виховного, навчального та практичного характеру. Для учнів 1-11 класів пройшла єдина година спілкування «Мої дії під час повітряної тривоги», де учні розглядали усі можливі варіанти НС. У рамках Дня ЦЗ були проведені показові уроки в 3-А класі «Надзвичайні ситуації. Твої дії в певних ситуаціях» та 5-Б класі «Надзвичайні ситуаціїї. Дії населення під час повітряної тривоги». Для учнів 6-х класів проведено вікторину з питань ЦЗ. Учні 10-11 класів здавали нормативи ЦЗ, приймали участь у військово-спортивній естафеті.

Усі виховні заходи пройшли на високому методичному рівні. Тематика занять відповідала віковим категоріям учнів, їх навчальна мета була досягнута.

Серед кращих слід відзначити класи, що найкраще підготувалися до відпрацювання ввідної команди «Пожежа!» в програмі проведення Дня ЦЗ: усі класи початкової школи, крім 1-А; усі класи середньої ланки та 11-А.

Учні 10-11 класів здавали нормативи ЦЗ, приймали участь у військово-спортивній естафеті. Командна естафета для команд з учнів 10-11-из класів передбачала 7 етапів змагань. Журі визначило переможців:

Команда учнів 10-А класу посіла І місце у загальній естафеті з ЦЗ, показали високий рівень підготовки з усіх видів естафетного змагання.

 

 

 

 

Переглядів: 188 | Друк | Додав: alenad79 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar