17:36
День науки в Україні

    День науки в Україні святкується в третю суботу травня. Він встановлений Указом Президента від 14.02.1997 № 145/97. Складно собі уявити сучасне життя без досягнень науки. Саме завдяки їм людство в своєму науково-технічному розвитку пройшло шлях від перших спроб вивчення світу до космічних польотів у всесвіт. Наука не стоїть на місці, розвиваючись, вона превносіт в наше життя все нові і нові технології, службовці на благо людству. День науки об'єднує працю багатьох творчих людей різних напрямків. Незважаючи на складність професії це нелегкий, але цікава праця, а люди, які присвятили йому своє життя, це люди віддані і зацікавлені в кінцевому результаті своєї праці.

Розвиток науки, ефективне використання результатів наукової діяльності, впровадження новітніх технологій – основа економічного зростання держави. Разом з тим, це – основа інтелектуального потенціалу нації, запорука її майбутнього.
Нині, коли у всіх сферах життєдіяльності людини і суспільства все більше утверджуються загальноцивілізаційні тенденції розвитку, перехід до науково-інформаційних технологій стає першочерговою вимогою часу.
Переконані, що і корифеї науки, їх молоді талановиті послідовники й надалі докладатимуть зусиль для розвитку науково-технічного потенціалу краю, збагачуватимуть скарбницю вітчизняних і світових досягнень.
Щиро бажаю вам міцного здоров’я, щастя, творчої наснаги та непересічних успіхів у професійній діяльності. Нових Вам відкриттів, неперевершених звершень задля добробуту народу.

Ми з вами також приєднаємося до цієї спільноти з 15 по 20 травня!  Протягом тижня будуть проведені майстер-класи, години спілкування, виставки літератури, стіннівок, усний журнал. Запрошуємо приєднатись всіх до відзначення цього свята!!!

Переглядів: 172 | Друк | Додав: alenad79 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar