13:01
«Дружні мандрівки»

   14 жовтня учні нашої школи (2-Б, 4-Б, 8-Б) разом з вчителями Мальченко С.М. і Єженковою К.А. мали нагоду відвідати славетне місто-герой, столицю України — місто Київ. Оскільки для багатьох учнів поїздка була новим досвідом, бо раніше не їздили з дому так далеко без супроводу батьків, підлітки нетерпляче очікували подорожі. Екскурсія до м.Києва залишила незабутні враження від відвідування історичних, культурних, сучасних архітектурних пам'яток столиці та збагатила знання учнів про це чудове місто.

Діти відвідали захоплююче шоу «Дім таємничих пригод». Буквально з фойє нас оточувала атмосфера містики. Діти були щасливі побачити фантастичних героїв та справжню магію!

Також діти відвідали музей популярної науки та техніки «Експерементаніум». Завдяки інтерактивним експонатам музею кожен учень відчув себе справжнім дослідником, «доторкнувся» до науки. Дітки побачили, що там власноруч будують мости без жодного цвяха, спостерігали за зародженням торнадо, зазирнули у безкінечність, створювали блискавку, змушували літати магніт і здійснили чимало нових відкриттів. Учні «загубилися» у вирі цікавих табличок, стендів, різноманітних оптичних ілюзій, головоломок, лазерних і дзеркальних лабіринтів.

Загалом, мандрівка виявилася більш, ніж вдалою. Але, прибувши додому, юні експедитори вирішили не зупинятися на досягнутому, а знову вирушити в дорогу. Жереб впав на місто Львів! 

 

   

Переглядів: 41 | Друк | Додав: alenad79 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar