07:09
Шкільний табір "Сонечко"

      У літньому таборі були оздоровлені учні 1-8 класів у кількості 130 осіб. Путівки придбали за кошти батьків (85 осіб) та бюджетні кошти (45 особи).
Робота в таборі проведена велика та змістовна. Усі виховні заходи планувалися за різними напрямками. Так, з метою естетичного, духовного та патріотичного виховання діти відвідували кінотеатр «Ювілейний», краєзнавчий, природничий музеї, планетарій, була проведена екскурсія по історичним пам’яткам міста.
З фізичного виховання, загартовування та оздоровлення дітей проводиться кожного дня зарядка, змагання з футболу, спортивні змагання «Веселі старти».
Також були організовані поїздки до гідропарку, проводилося свято на воді «Три бажання морської царівни». Велика увага приділялась повторенню закріплення знань з правил дорожнього руху, поведінці у громадських місцях під час відпочинку влітку. Проведена гра-вікторина «Правила ДАЇ – правила мої» для цього був залучений працівники патрульної поліції, переглянули виступ агітбригади «Юні пожежники», кожного дня проводилися інструктажі та бесіди.
З метою воєнно-патріотичного виховання було організовано екскурсію до вертолітної частини,яка базується у Чернобаївці.
Харчування вихованців було організовано комунальним підприємством «Світ школяра 2010». Приготовлені страви були калорійними, смачними. Відпочинок у таборі сподобався і дітям і батькам.

 

 

  

 

Переглядів: 172 | Друк | Додав: alenad79 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar