13:27
«Школа 47 має талант»

  Талант – це дар робити те, чому неможливо ні навчити, ні навчитись. Україна багата на талановитих людей. Це відомі співаки, художники, письменники, кулінари… А досягли вони вершин завдяки своїй дитячій мрії.

П'ятий рік поспіль у нашій школі проходить конкурс «Школа 47 має талант».

Наш шкільний колектив насправді має талант – переконуються кожен рік вихованці та педагоги закладу. У грудні місяці учні з 1-11 класи мали змогу продемонструвати свої вміння та здібності.

Нікого не залишили байдужими пісні у виконанні Ланчук Валерії, учениці 9-Б класу. До речі, зараз Валерія – лауреат та переможець усіляких пісенних конкурсів, а саме, «Кришталеві нотки», а почалося все на конкурсі «Школа 47 має талант» 2014 року.

Вразила своїм акробатичним номером учениця 8-А класу – Федюк Вікторія.

Несподіваним і вдалим був виступ учнів 10-Б класу, які оживили безсмертні рядки п'єси М. Старицького «За двома зайцями», а головну роль виконував автор репортажу.

Цього року всіх присутніх полонив учень 7-Б класу Третьяков В., який декламував власний вірш "Учителька моя". Учень – активний учасник міських конкурсів.

Найбільше оплесків отримала учениця 10-Б класу, Біба Карина, яка представила свій кулінарний шедевр «Зимова вишня».

Журі відзначило яскравих, обдарованих,активних і непередбачуваних учнів нашої школи.

Без сумніву, «Школа 47 має талант» - це один із наймаштабніших конкурсів нашої закладу. Ось що сказала мені заступник директора з виховної роботи Авраменко Я.С.: «На щорічному конкурсі талантів учні нашої школи зовсім різні, але надзвичайно обдаровані, демонструють свої здібності глядачеві й довели насамперед собі: Я – талант».

Наша школа – це місце, у якому кожна дитина повинна відкривати та розвивати свої здібності. Місце, де ніколи не дозволять дитині «вбивати» в собі талант, а допоможуть розкрити його і показати всім свої здібності. Кожна людина переживає моменти злету й падіння, але коли у тебе є підтримка в особі вчителя,  який підставить своє плече та допоможе реалізуватись, тоді падіння будуть не такі болючі.

Школа – другий дім, саме вона розкриває можливості кожного. Тому захід «Школа 47 має талант» - один із найулюбленіших!

 

Железньов Тимофій

Переглядів: 39 | Друк | Додав: alenad79 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar