08:33
Табір відпочинку «СОНЕЧКО»

   У літньому таборі були оздоровлені учні 1-8 класів у кількості 102 особи. Путівки придбали за кошти батьків (52 особи) та бюджетні кошти (50 осіб).

Робота в таборі проведена велика та змістовна. Усі виховні заходи планувалися за різними напрямками. Так з метою естетичного, духовного та патріотичного виховання діти відвідували кінотеатр «Ювілейний», краєзнавчий, природничий музеї, планетарій, була проведена екскурсія по історичним пам’яткам міста.

З фізичного виховання, загартовування та оздоровлення дітей проводиться кожного дня зарядка, змагання з футболу, спортивні змагання «Веселі старти».

Також були організовані поїздки до гідропарку, проводилося свято на воді «Три бажання морської царівни». Велика увага приділялась повторенню закріплення знань з правил дорожнього руху, поведінці у громадських місцях під час відпочинку влітку. Проведена гра-вікторина «Правила ДАЇ – правила мої» для цього був залучений працівники патрульної поліції, переглянули виступ агітбригади «Юні пожежники», кожного дня проводилися інструктажі та бесіди.

З метою воєнно-патріотичного виховання було організовано екскурсію до вертолітної частини,яка базується у Чернобаївці.

Харчування вихованців було організовано комунальним підприємством «Сервис Гранд». Приготовлені страви були калорійними, смачними. Відпочинок у таборі сподобався і дітям і батькам.

  

  

Переглядів: 108 | Друк | Додав: alenad79 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar