07:13
Вибори президента школи

         На початку жовтня у Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №47 Херсонської міської ради відбулися вибори президента учнівськогоnсамоврядування. Процес був розділений на три етапи:
1. Підготовчий: учням 8-10 класів було оголошено про організацію виборів та прийняття заявок на участь. Бажання до участі у перегонах виявили три лідери :

1. Коротун Анастасія – учениця 9-Б класу,

2. Костинюк Владислав - учень 8-А класу,

3. Потапова Крістіна – учениця 9-А класу.
2. Агітаційний: учасники розробили свої програми покращення умов учнівського середовища в школі та виступили з ними перед
освітянською громадою.
3. Вибори: 8 жовтня 2018 року протягом дня учні 5- 11 класів та вчителі мали змогу віддати свій голос за одного із кандидатів.
Так за результатами голосування перемогу отримав учень 8-А класу – Костинюк Владислав. На загальношкільній лінійці 9 жовтня був
представлений новий президент учнівського самоврядування та його заступник – Потапова Крістіна, яка зайняла друге місце. Окрім того, в цьому році була введена нова традиція - «Книга президента». Під час своєї діяльності президент учнівського самоврядування має записувати до неї найважливішу справу. Таким чином ми розпочали створювати історію учнівського самоврядування. 

   

Переглядів: 32 | Друк | Додав: alenad79 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar