13:11
«Він» заполонив наші серця. «Він» - це Львів

     Світлана Михайлівна з посмішкою зайшла до класу: «Попереду зимові канікули. Як будемо відпочивати?»

Із інтонації вчителя я зрозуміла, що буде цікава пропозиція, адже Світлана Михайлівна – «майстер» відпочинку. Вона завжди вигадує щось цікаве.

Ми були готові до нових подорожей. Цього разу вирушили до казкового міста Лева із зупинкою у мальовничих Карпатах. Скільки нам про них розповідали!

Подорож розпочалася 2 січня. Дорогою було весело: ми спілкувались, жартували, вивчали путівник, співали пісні.     

Під час екскурсії містом ми знайомились із старовиною архітектурою. Екскурсовод розповідав безліч легенд про створення будівель. Здавалось, що кожна стіна дихає історією. Нас вразили величні пам'ятні леви, що таїлися майже на кожному мурі,  вони – оборонці свого рідного міста – міста Лева.

Неперевершені почуття залишились від Замкової гори – найвищої точки міста. Подолавши 411 м вгору, ми побачили місто з висоти, воно нагадує коло.

Наступні екскурсійні дні були дуже насичені, ми відвідали «Арену – Львів», Аптеку – музей, Собор Юра, Музей коштовностей «Королівські палати», Музей зброї. 

Але найбільше враження залишилося від кафе–майстерні шоколаду та карамелі, де ми ласували смаколиками. Це маленька країна шоколаду: чорного, молочного, гарячого налаштовує на позитивні думки.

    Окрім культурних та історичних екскурсій, вражень від краси європейського міста, ми мали такі бажані зимові розваги! (У Херсоні сніг – рідкісне явище)

Ми були у захваті від засніжених схилів Карпат! Так класно покататися із гірки на санчатах із однокласниками, учителем!

Ця подорож залишила незабутній слід у наших серцях, подарувала яскраві враження та позитивні емоції, які надовго залишаються у пам'яті.

15 січня Світлана Михайлівна із усмішкою заходить у клас: "Доброго ранку! Попереду весняні канікули. Як будемо відпочивати?..."

   

   

Стахова Ганна 

Переглядів: 114 | Друк | Додав: alenad79 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar