12:48
«Життя – найголовніша цінність. День ЦО»

  16 травня у стінах Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 47 пройшов день цивільної оборони. Темою цього року стали «Невідомі знахідки. Невідомий предмет.» День минув дуже емоційно і нестандартно, адже заходами навчання стали практичні навички знаходження невідомих предметів. Таким чином надзвичайною ситуацією були охоплені всі учасники навчального процесу.

Зранку біля входу до школи була розміщена навчальна міна у сумці. Учні початкових класів одразу зацікавила така знахідка. Але хлопці зреагували згідно вимог: передали повідомлення про знахідку мамі однієї із учениць, а та в свою чергу попередила охоронця, який повідомив адміністрації школи. Під час цього працівник оберігав знахідку від дітей та нікого не підпускав.

Також після другого уроку вчитель, йшовши до класу, виявила незнайомий предмет та зреагувала відповідно інструкції: зупинила рух по коридору, відправила повідомлення адміністрації, директор школи швидко довгим дзвінком зібрала весь персонал та повідомила про евакуацію дітей.

Класні керівники сьогодні провели єдиний урок з цивільного захисту населення. На яких учні повторили правила поведінки, як одягати засоби захисту органів дихання. Під час годин спілкування діти активно висловлювали свої думки.

Такі навчання стали корисні і молодим педагогам, які почали працювати тільки у цьому році. Адже життя дитини – це найголовніша цінність!

Переглядів: 47 | Друк | Додав: alenad79 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar