Поради: як готуватись до ЗНО?

         Поради: як готуватись до ЗНО?

         Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) — це іспити для вступу до вищих навчальних закладів в Україні.

         ЗНО — це комплекс тестів. ЗНО спрямовано на визначення рівня знань випускників середніх навчальних закладів при їхньому вступі до вищих навчальних закладів.

Підготовка до ЗНО

  1. Готуватись до ЗНО слід системно. Виділіть конкретний час протягом дня для підготовки.
  2. Під час занять слід вимкнути музику, попросити оточуючих Вас не відволікати. Треба зосередитись тільки на вивченні матеріалу.
  3. Під час занять робіть перерви, провітрюйте приміщення.
  4. Працюйте над тестовими завданнями із секундоміром
  5. Робіть конспекти. Не потрібно заучувати напам’ять певні тексти, вчіться робити короткі записи, нотатки, регулярно їх переглядайте.
  6. Повторюйте вивчений матеріал.

 

 

День перед здачею ЗНО.

 

         Перед складанням тестів ЗНО слід відпочити. Вже після обіду важливо припинити готуватися, здійснити прогулянку на свіжому повітрі, прийняти душ. З вечора слід підготувати одяг, документи, перевірити чи пишуть ручки, олівці, годинник. Не забудьте завести будильник.

 

 

У день ЗНО

 

        Перш за все слід заспокоїтись і не нервувати. Ви готувались не один день, тому все буде добре, все вийде!

       Треба зосередитись: не забути документи, ручки, гроші на проїзд.               Візьміть з собою годинник, він допоможе правильно фіксувати час, який швидко плине.

       Під час складання ЗНО треба квапитись без поспіху! Жорсткі рамки часу не мають впливати на якість ваших відповідей. Перед тим, як вписати відповідь, перечитайте запитання двічі і переконайтеся, що ви правильно зрозуміли його суть.

          Почніть відповідати на ті запитання, в яких ви не сумніваєтеся, не зупиняйтеся на тих, які можуть викликати довгі роздуми. Тоді ви заспокоїтеся, думки стануть яснішими і чіткішими, увійдете до робочого ритму. Ви ніби звільнитеся від нервозності, і вся ваша енергія потім спрямується на складніші запитання.

     Треба навчитися пропускати складні або незрозумілі завдання. Пам’ятайте: у тексті завжди знайдуться такі запитання, з якими ви неодмінно впораєтеся. Просто безглуздо недобрати балів лише тому, що ви не дійшли до «своїх» завдань, а застрягли на тих, які викликають ускладнення. Фіксуйте на папері олівцем завдання що пропустили.

        Читайте завдання до кінця! Не прагніть зрозуміти умови завдання «за першими словами» і добудувати кінцівку у власній уяві. Це певний спосіб припуститися прикрих помилок в найлегших запитаннях.

Перевіряйте! Залиште час для перевірки своєї роботи, принаймні, аби встигнути переглянути і помітити явні помилки.

    Якщо ви не впевнені у виборі відповіді, але інтуїтивно можете віддати перевагу якійсь, то інтуїції слід довіряти! При цьому вибирайте такий варіант, який, на ваш погляд, більш імовірний.

УВАГА: не слід вгадувати всі завдання!

Категорія: Різне | Додав: alenad79 (01.02.2016) Переглядів: 883 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar