Навчально-виховна робота   

Школа працює за пятиденним навчальним тижнем. Навчальний процес організований в одну зміну. Початок занять о 8 годині 30 хвилин.

Тривалість уроків:

  • у 1 класах - 35 хвилин

  • 2-4 класи - 40 хвилин,

  • 5-11 класи - 45 хвилин,

що відповідає санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів.

Для другого ступеня навчання, враховуючи бажання учнів і батьків, організоване поглиблене вивчення фізичної культури (за напрямком футболу) в 6-А,  9-А класах. 

В 2017-2018 навчальному році в школі в 10 та 11 класах введено профіль української філології для кращого знання учнями рідної мови, культури свого народу, його історії, досягнення літератури, мистецтва. Також для учнів 10 класу введено спортивний профіль за напрямком футболу. 

Відповідно до статті 16 Закону України "Про загальну і середню освіту" 2017-2018 навчальний рік починаєтся 1 вересня і закінчується проведенням підсумкового оцінювання і державної підсумкової атестації. 

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою:

І семестр - з 1 вересня до 29грудня;

 ІІ семестр – з 15 січня до 25 травня

Канікули  провести в такі терміни:

 осінні  - з 30жовтня  до 5 листопада;

 зимові  - з 30 грудня до 14 січня;

 весняні  - з 2 квітня до 10 квітня.

Як передбачено статтею 34 Закону України «Про загальну середню освіту», навчальний рік закінчується проведенням державної підсумкової атестації. Державну підсумкову атестацію для учнів основної та старшої школи буде проведено  у письмовій формі з трьох предметів: українська мова, математика або історія та англійська мова.