Навчально-виховна робота   

Школа працює за пятиденним навчальним тижнем. Навчальний процес організований в одну зміну. Початок занять о 8 годині 30 хвилин.

Тривалість уроків:

  • у 1 класах - 35 хвилин

  • 2-4 класи - 40 хвилин,

  • 5-11 класи - 45 хвилин,

що відповідає санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів.

Для другого ступеня навчання, враховуючи бажання учнів і батьків, організоване поглиблене вивчення фізичної культури (за напрямком футболу) в 5-А,  8-А, 9-А класах. 

В 2016-2017 навчальному році в школі в 10 та 11 класах введено профіль української філології для кращого знання учнями рідної мови, культури свого народу, його історії, досягнення літератури, мистецтва.

Відповідно до статті 16 Закону України "Про загальну і середню освіту" 2016-2017 навчальний рік починаєтся 1 вересня і закінчується проведенням підсумкового оцінювання і державної підсумкової атестації. 

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою:

І семестр - з 1 вересня до 26 грудня;

 ІІ семестр – з 09 січня до 26 травня

Канікули  провести в такі терміни:

 осінні з 24 жовтня  до 30 жовтня;

 зимові з 27 грудня до 8 січня;

 весняні з 27 березня до 2 квітня.

Як передбачено статтею 34 Закону України «Про загальну середню освіту», навчальний рік закінчується проведенням державної підсумкової атестації. Державну підсумкову атестацію для учнів основної та старшої школи буде проведено  у письмовій формі з трьох предметів: українська мова, математика або історія та англійська мова.