Виховна робота

Виховна система школи – це цілісна структура, яка сприяє успішній діяльності виховання. У школі відбувається моральне становлення учнів, формування в них творчого мислення, відповідальності.

Мета і завдання виховної роботи на 2019-2020 н.р.

- утвердження в свідомості й почуттях особистості патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та історичного минулого України;
- виховання поваги до Конституції України, Законів України, державної символіки;
- утвердження гуманістичної моральності як базової основигромадянського суспільства;
- культивування кращих рис української ментальності – працелюбності, свободи, справедливості, доброти, чесності, бережливого ставлення до природи;
- формування толерантного ставлення до інших народів, культур і традицій;
- усвідомлення взаємозв’язку між індивідуальною свободою, правами людини та її патріотичною відповідальністю;
- підвищення престижу військової служби, а звідси - культивування ставлення до солдата як до захисника Вітчизни, героя тощо

- розвиток базових компетентностей, як форма реалізації соціалізації учасників освітнього процесу.

Основні напрямки виховної роботи з класним колективом:

ЦІННІСНЕ СТАВЛЕННЯ ДО СІМ’Ї, РОДИНИ, ЛЮДЕЙ

ЦІННІСНЕ СТАВЛЕННЯ ДО МИСТЕЦТВА

ЦІННІСНЕ СТАВЛЕННЯ ДО ПРАЦІ

ЦІННІСНЕ СТАВЛЕННЯ ДО ПРИРОДИ

ЦІННІСНЕ СТАВЛЕННЯ ДО СЕБЕ

ЦІННІСНЕ СТАВЛЕННЯ ОСОБИСТОСТІ ДО СУСПІЛЬСТВА І ДЕРЖАВИ

З метою виявлення обдарованих дітей та розвитку їх творчих здібностей у школі організовано роботу гуртків за інтересам

Назва гуртка

ПІП керівника

День проведення

Час проведення

Місце проведення

«Кантабільє» (вокальний)

Баганова О.Т.

П'ятниця

14.15-15.15

Кабінет музики

«Умілі ручки»

Місюр О.А.

Четвер

15.00-17.00

майстерня

«Моделювання одягу»

Місюр О.А.

Понеділок

14.15-15.15

майстерня

«Юний фотоаматор»

Данилець О.В.

Середа

16.00-17.00

Кабінет інформатики

Хореографічний гурток «Fly»

Єженкова К.А.

Понеділок

Середа

П′ятниця

13.40 –14.40

13.40-14.40

13.40-14.40

Хореографічний клас

«Юний еколог»

Третьякова С.О.

Середа

14.15-15.15

Каб.203

«Патріот Вітчизни»

Журбіна І.С.

Понеділок

15.05-16.05

Каб. 306

Загальна фізична підготовка 1-2 кл.

Решотка Н.О.

Понеділок

15.00-16.00

Спортивний зал

«Міні-футбол»

Решотка Н.О.

Вівторок

Четвер

15.00-16.00

14.05-15.05

Спортивний зал

«Класичний волейбол»

Решотка Н.О.

Середа

15.00-16.00

Спортивний зал

«Баскетбол»

Решотка Н.О.

П′ятниця

15.00-16.00

 

«Влучний стрілець»

Довдер В.О.

Четвер

17.00-18.00

Майстерня

«Юний майстер»

Довдер В.О.

Вівторок

16.00-17.00

Майстерня

«Сайтобудівництво»

Данилець О.В.

Четвер

15.00-16.00

Кабінет інформатики

«Краєзнавство»

Журбіна І.С.

Середа

Вівторок

15.00-16.00

15.00-16.00

Каб.306

Інспектори дорожнього руху «Світлофор»

Авраменко Я.С.

Вівторок

14.15-15.15.

Каб. 301

«Форум – театр»

Соцька М.В.

Понеділок

15.30-17.30

Каб.213

«Лідер»

Араменко Я.С.

Понеділок

15.00-16.00

Каб.301

«Джура»

Шевченко Т.В.

Понеділок

Вівторок

15.00-16.00

15.30-16.30

Каб.207

«Школа безпеки»

Надєєва Т.В.

Середа

15.00-16.00

Каб.207

«Дослідники заповідних стежинок Херсонщини»

Пирожок Т.А.

Понеділок

П′ятниця

12.45-14.45

13.40-15.40

Каб.308

Клуб старшокласників «Точка зору»

Пирожок Т.А.

Вівторок

14.10-16.10

Каб.302

Студія образотворчого мистецтва»

Бандурська С.В.

Понеділок

Середа

 

14.00-15.00

14.00-15.00

Каб. 101

«Пішохідний туризм»

Побіреська О.М.

Понеділок

Четвер

15.00-17.00

13.20-15.20

Каб.203

«Пішохідний туризм»

Поберіська О.М.

Вівторок

15.15 – 16.00

16.05 – 16.50

Каб. 205