У розділі матеріалів: 27
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 »

       Міністерством освіти і науки затверджені орієнтовні вимоги до проведення школами державної підсумкової атестації учнів у системі середньої освіти. Документом визначено зміст і особливості проведення шкільних іспитів у цьому навчальному році.

У 2017 році строки проведення ДПА у початковій та основній школі визначатимуться шкільними педагогічними радами, а учні 11-х класів складуть випускні іспити у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Атестація учнів 4-х та 9-х класів буде проведена за місцем навчання школярів та виключно у письмовій формі. Завдання для проведення іспитів укладатимуться вчителями.

У школах або класах, у яких вивчення предметів здійснюється мовами національних меншин чи іноземними мовами, державна атестація може складатися мовою вивчення предмета.

Українська мова | Переглядів: 33 | Додав: alenad79 | Дата: 25.03.2017

 Педагогічні особливості навчання учнів шостих класах 
 Серед новацій 2014/2015 навчального року такі: учні шостих класів, які  вивчали дві іноземні мови у п’ятому класі – продовжують вивчення за бажанням. Продовжиться, розпочате у п’ятому класі, вивчення інформатики; передбачено посилення використання здоров’язбережувальних технологій; підвищена увага приділятиметься природничій та екологічній освіті, оскільки розпочнеться вивчення двох природничих дисциплін географії та біології - важливою пропедевтичною базою для цього стало вивчення природознавства у 5-му класі. 

Методичні рекомендації  щодо організації навчально-виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладів і вивчення базових дисциплін у початковій та основній школі" (doc)

Методичні рекомендації  щодо організації навчально-виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладів і вивчення базових дисциплін у початковій та основній школі" (pdf)

Методичні рекомендації | Переглядів: 268 | Додав: alenad79 | Дата: 20.07.2014

1-10 11-20 21-27